Palanda je k dispozici ve dvou šířkách (za stejnou cenu), zde s lůžky o šíři 90 cm, lze objednat šíři 100 cm (prosím, specifikujte v objednávce). Součástí palandy NEJSOU rošty, prosím, objednávejte zvlášt, viz. související produkty na této stránce dole. Rozteč horního a dolního lůžka je 92 cm.

I přes precizní řemeslné zpracování mohou být na této palandě viditelné a hmatatelné drobné nerovnosti a suky, které jsou přírodní charakteristikou masivního dřeva.

Zde uvedená cena je za postel v barevném laku. Dáváte-li přednost přírodnímu laku nebo bezpovrchové úpravě, zvolte tuto možnost na roletce s barvami a cena Vám bude automaticky ponížena. 

 

Související produkty

Série Dominique - palanda pro 2 děti vysoká 166 cm (rozebiratelná)

  • Cena: 27.508 Kč s DPH
(1001 ,- EUR)

Palanda ze série Dominique vysoká 166 cm, kterou můžete rozebrat na 2 samostatné postele. Je vyrobena ze 100% borovicového masivu, hladce hoblovaného. Pro palandu můžete zvolit povrchovou úpravu v barevném laku (vybírejte z 22 odstínů) nebo ponechat dřevu přírodní charakter a zvolit některou z variant přírodních laků. Palanda Dominique má klasický tvar a bude se hodit do každého pokojíčku.

Podle věku: Děti 4 - 11 let, Junioři 12 - 18 let
Pro koho: Holky, Kluci
Podle stylu : Klasické pokoje, Rustikální pokoje
Dostupnost: 4 - 5 týdnů
Designer: Mathy by Bols
Šířka: 209 cm
Výška: 166 cm
Hloubka: 94 cm (104 cm)
:
Katalog barev a povrchových úprav

Pro více informací o nákupu na splátky, prosím, klikněte zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info