Materiálem pro výrobu je částečně opracovaná masivní borovice, přičemž je zachována přírodní struktura dřeva, která je na některých místech patrná na dotek i vizuálně. Na výběr je povrchová úprava v přírodním laku různých odstínů, ale např. i patinovaný povrch. Možnost výběru máte i ve zdobení hran nábytku - mohou být zoubkované (cik - cak) s průřezy hvězdiček, vlnkované s průřezy srdíček nebo hladké bez ozdob. Preferenci nábytku bez povrchové úpravy, napište do poznámky, cena bude ponížena.
Dětská postýlka Mer et Montagne má rozměr pro standardní matraci 60 x 120 cm. Má dno z perforované dřevotřísky, které je nastavitelné do 3 úrovní, má 2 odstranitelné tyčky a není vybavena kolečky. K dispozici máte 5 ks ozdobných srdíček nebo hvězdiček ze speciální tvrzené pryskyřice, viz. foto, které na přání mohou být umístěny kdekoliv na postýlce. 

Související produkty

Série Mer et Montagne - dětská postýlka

  • Cena: 14.880 Kč s DPH
(541 ,- EUR)

Dětská postýlka ze série Mer et Montagne - moře a hory. Tato série nábytku má rustikální charakter a ocení ji především ti, kteří vyhledávají co nejužší kontakt s přírodou a přírodními materiály. Hodí se spíše do interiérů ve starších klasických domech, také na chalupu.

Podle věku: Mimi a děti do 3 let
Pro koho: Holky, Kluci
Podle stylu : Rustikální pokoje
Podle aktivit : V interiéru
Dostupnost: 4 - 5 týdnů
Designer: Mathy by Bols
Šířka: 125 cm
Výška: 105 cm
Hloubka: 71 cm
:
Katalog barev a povrchových úprav

Pro více informací o nákupu na splátky, prosím, klikněte zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info