Značky

LA CASE DE COUSIN PAUL

Potkali se v Paříži, on tam žil už pět let, ona teprve rok. Byla z toho láska jako trám. U jednoho drinku si řekli, co kdybychom procestovali svět? A tak vyrazili a po deseti měsících se vrátili zpátky, sice bez peněz, ale s batohem nacpaným barevnými kuličkami. Rozdávali je kamarádům a rodině jako suvenýr z cest a všichni říkali: "Wow, tyhle světelné řetězy jsou cool!" A tak šli do banky a dostali svůj první, malý úvěr. A taky se jim narodil syn, kterému dali jméno Paul a tak se rozhodli dát svojí firmě jméno La Case de Cousin Paul. Ale to už je dávná historie. Od roku 2001 vybudovali úspěšnou firmu s atraktivním sortimentem světelných řetězů pro použití doma i venku, variabilních stropních svítidel a stolních lamp. To vše v nepřeberném množství barev. Kuličky a stínidla se vyrábějí v Asii, ve Francii se svítidla kompletují a dávají možnost výdělku zdravotně znevýhodněným lidem.

Mathy by Bols je belgická rodinná firma, která vyrábí originální dětský nábytek již od roku 1987. Firma ve spolupráci s evropskými designéry kontinuálně vyvíjí kolekce originálního nábytku pro děti ve věku od narození až po -náctileté. Za design některých svých produktů získala firma prestižní ocenění. Výroba probíhá ve vlastních prostorách v lokalitě na hranicích belgicko-francouzského Ardénského lesa, za kterým už začíná francouzská Šampaň. V tomto regionu chráněné přírody firma k výrobě nábytku využívá dřevo z lokálních zdrojů a při výrobních procesech dbá na minimální dopad na životní prostředí. Pro širokou škálu povrchových úprav nábytku se používají nejnovější poznatky z oblasti laků na bázi vody. Laky a lazury splňují evropskou normu EN 71/3 a jsou zdravotně nezávadné. Nejdůležitější motivací firmy Mathy by Bols při výrobě je kvalita.

Paráda působí na českém trhu od roku 1995. Byla založena Američankou, paní Helene Wood, a od roku 1998 funguje jako česká rodinná firma. Záměrem firmy bylo a je vyplnit mezeru na českém trhu vysoce kvalitními a designérsky renomovanými anglickými látkami, tapetami a textilními ozdobami. Zákazníky Parády tvoří především majitelé prestižních rezidentních interiérů, ale také klienti, kteří si luxusní drobností dokáží vylepšit běžný interiér a v neposlední řadě hoteliéři. Velmi osvědčená je spolupráce Parády s českými zavedenými i začínajícími architekty a designéry.

Mezi značkami, které Paráda na našem trhu zastupuje, je i zde prezentovaná firma HARLEQUIN FABRICS AND WALLCOVERINGS nabízející dekorační látky a tapety módních trendů a živých vzorů do pokojíčků pro děti. Během roku se průběžně můžete těšit na   8 - 10 nových kolekcí. V rámci každé z nich je na výběr z látek a tapet různých vzorů a barev, které k sobě vzájemně krásně ladí. 

 

Pro více informací o nákupu na splátky, prosím, klikněte zde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info